• Decrease font size
  • Reset font size to default
  • Increase font size
Aktualności
Podsumowanie blisko dwuletniej współpracy Forum i Uniwersytetu Warszawskiego na konferencji w Warszawie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Redaktor   
Piątek, 26 Kwiecień 2013 13:24

Od lipca 2011 r. do końca kwietnia 2013 r., Forum Związków Zawodowych w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim, wspólnie realizowało projekt „Społeczna odpowiedzialność biznesu - perspektywa pracownika”. Głównym i zasadniczym celem tego projektu, współfinasowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, było podniesienie kompetencji przedstawicieli organizacji związkowych i pracodawców w zakresie wdrażania idei społecznej odpowiedzialności biznesu oraz upowszechniania elastycznych form pracy, a także przeprowadzenie badań co do wyznań CSR w relacjach pracodawca-pracownik z perspektywy pracownika – interesariusza firmy.

Więcej…
 
Szkolenie SOB w woj. Łódzkim przełożone PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Sobota, 13 Październik 2012 16:27
altInformujemy, że planowane w dniach 15 – 17 października br. szkolenie w ramach Projektu "Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika” w województwie łódzkim zostało odwołane i przełożone na miesiąc listopad 2012 roku.
 
Najbliższe szkolenia w ramach Projektu SOB (listopad i grudzień 2012 r.) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Sobota, 13 Październik 2012 16:27
altMamy przyjemność poinformować, że w miesiącach listopadzie i grudniu 2012 r. odbędą się 2 szkolenia w ramach Projektu "Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika” w następujących województwach: dolnośląskim (19/20/21 listopada) i śląskim (12/13/14 grudnia). Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie do Biura Projektu deklaracji uczestnictwa.
Więcej…
 
Najbliższe szkolenie SOB w Dźwirzynie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Czwartek, 04 Październik 2012 14:27
alt
Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 8 – 10 października br. odbędzie się szkolenie w ramach Projektu Unijnego realizowanego przez Forum Związków Zawodowych wraz z Partnerem Uniwersytetem Warszawskim pt. „Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika”. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie do Biura Projektu deklaracji uczestnictwa.
Więcej…
 
Najbliższe szkolenia w ramach Projektu "Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Maciąg   
Wtorek, 25 Październik 2011 08:28
altMamy przyjemność poinformować, że w najbliższych miesiącach, tj. w listopadzie i grudniu br. odbędą się szkolenia w ramach Projektu "Społeczna odpowiedzialność biznesu – perspektywa pracownika” w następujących województwach: pomorskie (8-10.11.), lubuskie (14-16.11.), opolskie (21-23.11.), śląskie (12-14.12.). Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie do Biura Projektu deklaracji uczestnictwa.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2